Kursy

Wszystkie oferowane kursy koncentrują się na rozwoju umiejętności mówienia i pisania dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zajecia indywidualne i rozwiazania biznesowe

‘English on Demand’: Kurs zaprojektowany z Państwem i dla Państwa tak aby sprostać Państwa indywidualnym potrzebom, niezależnie od stopnia znajomości języka.
Kurs ten jest znakomitym rozwiązaniem dla uczniów indywidualnych, jak również firm wymagających intensywnego, a zarazem dostosowanego do własnych potrzeb, kursu języka angielskiego.

Powyższa opcja może również obejmować przygotowanie do konkretnego egzaminu.

Rozwiązania grupowe

W celu zapewnienia efektywnego wykorzystania czasu i wysokiej jakości zajęć ustalono maksymalną wielkość grupy na 6 osób.
Zajęcia grupowe, podobnie jak wszystkie oferowane kursy, zostaną starannie zaprojektowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb wszystkich członków grupy.

Oferuję intensywne kursy przygotowawcze do następujących egzaminów:

  • Matura Stopień Podstawowy i Poszerzony – Maj 2015
  • FCE Cerwiec 2015
  • CAE Czerwiec 2015

Oferuję również kursy dla uczniów, którzy nie przystępując do żadnego egzaminu chcą udoskonalić swoje umiejętności językowe.

A1 Beginner‘ : Kurs dla początkujących rozwijający wszystkie umiejętności językowe ze szczególnym uwzględnieniem mówienia.

‘B1 Intermediate‘ : Kurs dla średnio zaawansowanych rozwijający wszystkie umiejętności językowe ze szczególnym uwzględnieniem mówienia.

Beyond B2‘ : Kurs dla bardziej zaawansowanych uczniów chcących rozwinąć umiejętności językowe w zakresie mówienia i pisania.

Beyond C1‘: Kurs na poziomie zaawansowanym dla uczniów chcących udoskonalić umiejętności językowe w zakresie mówienia i pisania.

C2 Proficiency‘: Kurs dla tych, którzy już osiągnęli umiejętności językowe na wysokim poziomie i chcieliby udoskonalić płynność mówienia i pisania oraz poszerzyć swoje aktywne słownictwo. Kurs ten jest odpowiedni dla profesjonalistów z różnych dziedzin chcących odświeżyć i udoskonalić swoje umiejętności językowe.